Androidi foorum - Privaatsuspoliis

See privaatsuspoliis seletab, kuidas “Androidi foorum” koos partneritega (edaspidi "me", "meie", "meid", “Androidi foorum”, “http://androidifoorum.ee”) ja phpBB (edaspidi "see", "selle", "phpBB tarkvara", "www.phpbb.com", "phpBB Grupp") kasutab saadud informatsiooni sinu külastus sessiooni ajal (edaspidi “sinu informatsioon”).

Sinult saadud informatsiooni kogutakse kahel viisil. Esimene viisidest on: Lehitsedes veebilehte “Androidi foorum” lubad phpBB tarkvaral luua küpsiseid. Küpsised on väike tekstifail, mis asub sinu arvuti veebibrauseri ajutiste failide kaustas. Esimesed kaks küpsist sisaldavad ainult kasutajanime (edaspidi “kasutajanimi”) ja anonüümse sessiooni tunnust (edaspidi “sessiooni-id”), mis on automaatselt teie jaoks määratud phpBB tarkvara poolt. Kolmas küpsis luuakse siis, kui sirvid oma veebilehitsejas “Androidi foorum” teemasid ja kasutatakse siis, et saada teada mis teemad on juba loetud, et teha külastamine saidil lihtsamaks.

Teine viis kuidas me kogume sinu informatsiooni on postituste kaudu, mille oled sisestanud veebilehele. See võib olla, ning mis ei ole piiratud: postitades anonüümse kasutajana (edaspidi “anonüümsed postitused”), registreerides “Androidi foorum” liikmeks (edaspidi “sinu konto”) ja postitused, mis on sisestatud peale registreerimist, ning sisselogimist (edaspidi “sinu postitused”).

Sinu konto sisaldab ühte unikaalset teistest eristavat nime (edaspidi “sinu kasutajanimi”), personaalset parooli mida kasutad oma kontole sisselogimiseks (edaspidi “sinu parool”) ja sinu personaalne, ning kehtiv e-postiaadress (edaspidi “sinu e-postiaadress”). Sinu informatsioon “Androidi foorum” veebilehel on kaitstud selle riigi andmekaitse seadustega, kus antud veebileht on majutatud. Igasugune informatsioon peale sinu kasutajanime, sinu parooli, ja sinu e-postiaadressim, mis on nõutud “Androidi foorum” registreerimislehel on kas kohustuslik või vabatahtlik veebilehe “Androidi foorum” äranägemise järgi. Kõikidel juhtudel on sul võimalus valida, millist informatsiooni soovid näidata avalikult teistele, ning mida mitte. Peale selle on teil võimalus lubada või mitte lubada automaatselt genereeritud e-kirju phpBB tarkvaralt.

Sinu parool on šifreeritud nii, et see oleks kaitstud. Siiski on soovitatav, et sa ei kasutaks sama parooli üle mitme hulga veebilehtedel. Sinu parool on mõeldud selleks, et saaksid siseneda oma kontole “Androidi foorum” veebilehel, seega palun hoia seda hoolikalt. Juhul, kui sa peaksid unustama oma parooli, saad kasutada “Ma unustasin oma parooli” funktsiooni. Antud toiminguga pead sisestama oma kasutajanime ja e-postiaadressi, ning phpBB tarkvara loob teile uue parooli, mis saadetakse teie e-postiaadressile.


Tagasi sisselogimise väljale

cron